24
05
2019

Halicanum maraton 2019 – rezultati

Autor ZeRo 0

Dana 19.05.2019.g. održan je brdsko biciklistički maraton pod nazivom „Halicanum maraton 2018“. Organizator navedenog događaja bio je Biciklistički klub „Mura avantura“ iz Svetog Martina na Muri.

Na samom maratonu sudjelovalo je 59 biciklista, od kojih  42 državljana R. Hrvatske,sa područja međimurske, varaždinske, krapinsko –zagorske i zagrebačke županije, 16  državljana R. Slovenije i 1 državljanin Italije. Same staze bile su koncipirane na način da su biciklisti tijekom maratona obišli značajnije turističke i povijesne destinacije gornjeg međimurja, te tako upoznali dio znamenitosti našeg kraja. Kao važnije destinacije možemo navesti same Toplice Sv. Martin, vidikovac na „Međarkinom bregu“, Štrigovčak, Mlin na Muri u Žabniku, Skela Mursko Središće, ribnjak Selnica, „Balog breg, Kapelščak, itd….Po završetku maratona organizirano je proglašenje najboljih sudionika, za što su bili podjeljeni pehari i praktične nagrade. Svaki sudionik na dar je dobio majicu sa logom događaja na prednjoj strani i otisnutim logotipovima sponzora , donatora i davatelja novčanih potpora događanju na zadnjoj strani majice, obrok, te besplatan ulaz na bazene Toplica.

Zahvaljujemo našim sponzorima, donatorima i davateljima potpora.

Vidimo se druge godine.

Fotografije na facebook profilu našeg člana Predraga Trstenjaka:

Photo by: Trstenjak Predragoznačite se, tagirajte koga poznate

Gepostet von Predrag Trstenjak am Sonntag, 19. Mai 2019

 

Hvala!!!!!

Rezultati:

25 km žene
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 13 Filipović Jana 1h 08min 10sec
2. 8 Trstenjak Ida 1h 14min 00sec
3. 18 Hunjak Ana 1h 25min 12sec

 

25 km muški do 33
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 29 Vidović Borna 51min 50sec
2. 20 Krobot Mihael 54min 19sec
3. 12 Bogović Patrik 55min 11sec
4. 45 Mavrin Božidar 56min 08sec
5. 56 Špilak Mitja 57min 12sec
6. 11 Bogović Denis 58min 38sec
7. 36 Prenar Leon 1h 13min 36sec
8. 37 Marjanović Mato 1h 17min 00sec
9. 46 Horvat Karlo 1h 35min 30sec
10. 51 DellAquilla Daniele 1h 41min 05sec

 

25 km muški iznad 33
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 27 Štefanek Kristijan 1h 14min 01sec
2. 28 Funda Stjepan 1h 14min 02sec
3. 54 Škalić Tomislav 1h 29min 16sec
4. 53 Mirić Miljenko 1h 29min 52sec
5. 50 Tot Srećko 1h 30min 10sec
6. 21 Koraj Stanislav 1h 51min 55sec

 

50 km žene
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 14 Filipović Ema 2h 10min 46sec
2. 42 Bečirović Kristina 2h 18min 01sec
3. 7 Novak Janja 2h 38min 26sec
4. 15 Antonić Ivana 3h 12min 02sec
5. 5 Cindrić Helena 3h 12min 06sec
6. 6 Krznarić Petra 3h 12min 09sec
7. 33 Kisilak Voroš  Marjeta 3h 13min 03sec
8. 24 Hodžar Simona 3h 14min 07sec
9. 31 Pirš Karmen 3h 14min 08sec
10. 38 Dornik Damjana 3h 14min 09sec

 

50 km muški do 33
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 17 Hunjak Stjepan 1h 38min 55sec
2. 10 Žnidarić Marko 1h 38min 56sec
3. 22 Acs Igor 1h 42min 30 sec
4. 19 Petričević Leon 1h 42min 45sec
5. 9 Trstenjak Matija 1h 48min 16sec
6. 47 Kardinar Robert 2h 14min 22sec
7. 40 Koter Boštjan 2h 18min 02sec
8. 2 Habrlin Nikola 2h 41min 37sec

 

50 km muški iznad 33
  St.br. Prezime i ime Vrijeme
1. 49 Džanko Hrvoje 1h 56min 31sec
2. 52 Šef Matjaž 1h 58min 48sec
3. 3 Radoš Ante 2h 02min 16sec
4. 55 Horvat Rok 2h 03min 11sec
5. 58 Hozjan Matjaž 2h 03min 12sec
6. 25 Gregoric Sebastijan 2h 03min 15sec
7. 57 Bensa Mitja 2h 09min 12sec
8. 60 Rep Davor 2h 09min 15sec
9. 35 Vujić Ivan 2h 10min 45sec
10. 59 Matuš Aleš 2h 10min 47sec
11. 1 Domislović Marko 2h 12min 07sec
12. 23 Horvat Bruno 2h 13min 00sec
13. 39 Klujber Marjan 2h 16min 13sec
14. 30 Novak Hrvoje 2h 30min 53sec
15. 48 Jaklin Marjan 2h 34min 07sec
16. 44 Grudiček Krunoslav 2h 35min 00sec
17. 43 Grudiček Nikola 2h 35min 23sec
18. 32 Tibaut Zlatko 3h 00min 43sec
19. 34 Kisilak Voroš Drago 3h 00min 44sec
20. 16 Antonić Vedran 3h 11min 03sec
21. 4 Matoic Tomislav 3h 12min 02sec
26 Vrbanec Nikola DNF

Van konkurencije (E-bike):  Vladimir Hunjak       1h 25min 12sec

Komentara
0

Ostavi komentar

odabir jezika