Kriterij Sisak KUP Matija 2.

19149318_1343690995684814_8922717454155942907_n

Dugopolje Ida 1. Anja 2. Mihael 3. Matija 4.

19059155_1338890176164896_7801601530513511189_n

Kriterij Kostanjevica na Krki Ida SREBRO

19030273_1338779929509254_5196042315855467198_n

1. kolo cestovnog KUP-a Zadar 2017

18268383_1303684326352148_2674468982546036888_n

2. kolo MTB kupa Vodice

18300827_1303583229695591_5523612880871265544_n

01.04.2017. XCO Premantura Ida Srebro

Ukupni pobjednici u 2016 godini

1

Matija T. - Državni prvak -ciklokros 2017

16265588_1212798598774055_4017314899641317715_n

Ida T. - nacionalno prvenstvo ciklokros 2017 - BRONČANA

16402566_1212799008774014_8210363653682341567_o

Državni prvak - cesta - kriterij Pregrada

Cestovna KUP utrka Dugopolje

MTB Reprezentacija RH Mađarska BRONCA

XCO Grožnjan Ida 3.

XCO Grožnjan Matija 2.

XCC Grožnjan Ida

XCC Grožnjan

46. Memorijala Stjepan Grgac Ivanić Grad cesta kup

Nacionalno prvenstvo XCO Dubovac 2016 Ida, Matija, Lovro Majda

Kriterij West Gate 2016 - kup ZBS-a

Kriterij West Gate 2016 - kup ZBS-a

Matija T. doprvak (srebro) Nac. prvenstvo uspon Učka

Mihael. K Bronca Nac. prvenstvo uspon Učka

Majda H. - državna prvakinja XCE

4. Velika nagrada grada Čakovca

Ida - BRONCA - Donja Lomnica kup ZBS-a

Matija zlato - Donja Lomnica kup ZBS-a

Zadar cesta Matija 1. mjesto

SloXcup Kamnik - Ida 5. mjesto

Vir cesta Matija 1. mjesto za hrv. kup

SloXcup Idrija Ida 3. mjesto

XCO Premantura 2016

XCO Premantura 2016

SloXcup - Vrtojba

SloXcup - Vrtojba

Nacionalno 2016 ciklokros

Kup RH 2015 ukupno

Nacionalno 2015 uphil

Nacionalno uphil cesta Učka

Uspjesi natjecatelja BK Mura Avanture:

REZULTATI 2017 GODINA

  1. brdsko biciklistička utrka XCO Samobor 18.06.2017.

 

Ida Trstenjak U-15W 2. ukupno 5.,

Roko Posel U-14 2. ukupno 2.,

Mihael Krobot U-15 3. ukupno 12.,

Antolašić Patrik Junior 3. ukupno 9.,

Sever Gabrijel U-13 5. ukupno 23.,

Trstenjak David U-14 5. ukupno 5.,

Lovro Posel U-17 DNF

Gabrijel Radek U-11

Matija Trstenjak je u to vrijeme bio na cestovnoj biciklističkoj utrci u Sisku.

Kriterijska utrka KUP utrka VN Siska 18.06.2017

Matija Trstenjak U-14 2. (SREBRO)

Ida je bila na XCO utrci u Samoboru

 

 Cestovna biciklistička utrka VN Dugopolja 11.06.2017.
 

Ida Trstenjak U-15 prvo mjesto (zlato),

Anja Rob kadetkinja drugo mjesto (srebro),

Mihael Krobot U-15 3. (bronca)

Matija Trstenjak U-14 četvrto mjesto.

 

Međunarodna cestovna utrka u Kostanjevici na Krki (SLO) 10.06.2017.
 

IdaTrstenjak U-15W 2. mjesto (srebro), dok je pobijedila slovenska državna prvakinja Klara iz BTC City Ljubljana

Matija Trstenjak U-14 13. mjesto zaostavši za pobjednikom par metara u završnom sprintu.

 

  1. VN grada Čakovca cestovna KUP utrka 04.06.2017.

Ida Trstenjak osvojila 2. mjesto u zajedničkoj kategoriji svih djevojaka do kadetkinja,

Matija Trstenjak bio je drugi u kategoriji dječaka U-14,

Majda Horvat bila je 7. a Ines Sobočan 8. u kategorija žena,

Lovro Posel bio je 11. u kategoriji kadeta

dok Anja Rob i Karlo Horvat nisu uspjeli završiti utrku.

 

Nacionalno prvenstvo u cestovnom biciklističkom usponu na Učku 03.06.2017.

Ida Trstenjak U-15 uspješno završila utrku, ali zbog nedovoljnog broja natjecateljica koje su završile nije službeno proglašena, isto kao i kadetkinja.

 

Kočevje SLO MTB KUP utrka 03.06.2017.

Matija Trstenjak kategorija zajedno sa U-15 drugo mjesto (ukupno 12),

Majda Horvat Elite W druga (ukupno 5),

Mihael Krobot U-15 treći, (ukupno 11),

Patrik Antolašić Junior treći (ukupno 15),

Lovro Posel kadet 4. (ukupno 12),

Gabrijel Sever U-13 4. (ukupno 20),

Marko Vinko , Roko Posel i Nikola Vinko nisu završili utrku

 

6.Velika nagrada Sokola i grada Vinkovaca cestovna KUP utrka 28.05.2017.

Ida Trstenjak Trstenjak U-15W 1. mjesto.

Matija Trstenjak U-14M 4. mjesto gdje je u završnom sprintu ušao u cilj u milimetar isto kao i treće plasirani pa su suci i organizator morali više puta pregledati snimku fotofiniša te su na kraju obojicu pozvali na postolje i proglasili,

Karlo Horvat Horvat kadet 6. mjesto,

Anja Rob Rob kadetW 7. mjesto,

Nikola Vinkoa Vinko 14.

Dario Mikec Mikec 16. kao Juniori.

 

Austrijski kup Obertraun 13.05.2017. XCO utrka

Matija Trstenjak U-15 28. mjesto

Mihael Krobot U-15 25. mjesto

Ida Trstenja U-15W 16

PumpTrack (bez pogonskog lanca)

Matija Trstenjak U-15 12. mjesto

Mihael Krobot U-15 nije završio

Ida Trstenjak U-15W nije završila

 

 

Austrijski kup Stattegg – Grazz 07.05.2017.

Poligon:

Matija Trstenjak U-15 28. mjesto

Mihael Krobot U-15 25. mjesto

XCO utrka:

Matija Trstenjak U-15 28. mjesto

Mihael Krobot U-15 25. mjesto

 

XCM Crikvenica 14.05.2017.

Majda Horvat 3. bronca

Patrik Antolašić junior 3. bronca

Nikola Vinko junior 5.

 

XCM Koprivnica 07.05.2017

Majda Horvat 1. ZLATO

Patrik Antolašić junior 3. bronca

1.kolo KUP-a Cestovna utrka 58. Velikoj Nagradi 1. Svibnja-Memorijal Damira Zdrilića.

Trstenjak (U-15W) 1. mjesto (zlato),

Anja Rob (U-17W) 2. mjesto (srebro),

Matija Trstenjak (U-14) 3. mjesto (bronca),

Ines Sobočan (Juniorke i Elite W) 4. mjesto,

Lovro Posel (kadet) 8.

Karlo Horvat (kadet) 10.

 

 

  1. kolo KUP-a 19. MTB Croatia Vodice 30.04.2017.

Ida Trstenjak (U-15W) 1. mjesto (zlato),

Matija Trstenjak (U-14) 2. mjesto (srebro),

Mihael Krobot (U15) 2. mjesto (srebro),

Majda Horvat EliteW 3. Mjesto (bronca),

Lovro Posel (kadet) 5. mjesto,

Marko Vinko (U-15) 5. mjesto,

Roko Posel (U-13) 7. mjesto,

David Trstenjak (U-14) 8. mjesto,

Patrik Antolašić (junior) 8. mjesto.

Poredak klubova BK MuraAvantura  4. mjesto od 19 klubova.

04.04.2017. CESTOVNA UTRKA POKAL POLI 2017 PTUJ

TRSTENJAK IDA U-15W 2. (SREBRO)

TRSTENJAK MATIJA U-14 5. od 45 natjecatelja (Postolje)

POSEL LOVRO KADET 41.

ANJA ROB kadetkinja 4. (Postolje)

KARLO HORVAT kadet 45.

DARIO MIKEC junior- DNF (pad)

 

01.04.2017. Premantura UCI C1 HR XCO 1. kolo KUP-A

TRSTENJAK IDA U-15W 2. (SREBRO)

SEVER GABRIEL U-13 17.

TRSTENJAK DAVID U-14 9.

TRSTENJAK MATIJA U-14 10. (probušena guma)

KROBOT MIHAEL U-15 9.

VINKO MARKO U-15 17.

KOLAC KARLO U-15 18.

POSEL LOVRO KADET 18.

VINKO NIKOLA JUNIOR 42.

HORVAT MAJDA ELITE W 16.

 

Proglašenje ukupnih pobjednika u 2016 godini na cesti i MTB-u

Matija Trstenjak  U- 13 – pobjednik cestovnog kupa RH (ZLATO),

– te 3. mjesto u MTB kupu RH (BRONCA)

Ida Trstenjak kadetkinje –  2. mjesto (SREBRO) u MTB kupu RH

Majda Horvat  – ELITE W –  2. mjesto (SREBRO) u MTB kupu RH

 

Prvenstvo Hrvatske u ciklokrosu Jastrebarsko 2017

Matija Trstenjak U-14 – državni prvak ZLATO

Ida Trstenjak- kadetkinje – BRONCA

Lovro Posel -kadet- 11. Mjesto

Nikola Vinko -junior- 13 mjesto
ZIMSKA CIKLOKROS LIGA MIKLAVEC-LUŽEC 2016/2017

Ukupni poredak nakon 6 kola:

Ida Trstenjak SREBRNA  kategorija do 18 godina– odvozila je 5 kola (jedno kolo nije vozila jer je trčala Polarnu ligu u Prelogu gdje je osvojila BRONČANU među ženama)

Matija Trstenjak 4. mjesto – kategorija do 18 godina– odvozio svih 6 kola

Majda Horvat BRONČANA– odvozila 2 kola

Anja Rob 4. – odvozila 1 kolo

Lovro Posel 6. – odvozio 3 kola

Mihael Krobot – odvozio 3 kola

Nikola Vinko – odvozio 1 kolo

 

CIKLOKROS MURSKA SOBOTA 13. STUDENI 2016

Ida Trstenjak  ZLATO – 1. mjesto

Matija Trstenjak BRONCA 2. mjesto

 

Rezultati 2016

MTB LIGA KSAJPA 2016

– žene ukupno:
1. ZLATO Ida Trstenjak

      2.SREBRO Majda Horvat

– do 40 godina:
14. Božidar Kolac

– dečki do 19 godina:

  1. SREBRO Nikola Vinko
  2. BRONCA Lovro Posel
  3. Mihael Krobot,
  4. Matija Trstenjak,
  5. Karlo Kolac,
  6. Marko Vinko

 

Velika nagrada Dugopolja – cestovna utrka – 4. kolo KUP-a RH

Ida Trstenjak 1. mjesto ZLATO mlađa kadetkinja

Anja Rob 1. mjesto ZLATO kadetkinja

Matija Trstenjak 2. mjesto U-13 – ukupno u KUP-u 1. mjesto ZLATO

 

Nacionalno prvenstvo Hrvatske – kriterij Pregrada 2016

Matija Trstenjak – državni prvak – ZLATO

 

Nastup sa MTB reprezentacijom R. Hrvatske

Mađarska : 2016

Matija Trstenjak 3. mjesto BRONCA U-13

Ida Trstenjak 7. mjesto mlađa kadetkinja

Lovro Posel  6. mjesto mlađi kadet

Austrija : 2016

Matija Trstenjak 17. mjesto U-13

Ida Trstenjak 12. mjesto mlađa kadetkinja

Lovro Posel  17. mjesto mlađi kadet

 

XCO  Grožnjan Izgubljena Ovca kup utrka 27.08.2016.

Matija Trstenjak 2. (SREBRO) U-13

Lovro Posel 5. (SREBRO) U-15

Ida Trstenjak 3. (BRONCA) Kadetkinje

Anja Rob 4.  Kadetkinje

Mihael Kroboot  5. U-14

Marko Vinko 9. U-14

Karlo Kolac 11. od U-14

Nikola Vinko 6. Mlađi junior

Majda Horvat 7.  Elite W

 

XCC  Grožnjan Izgubljena Ovca kup utrka 28.08.2016.

Matija Trstenjak 2. (SREBRO) U-13

Lovro Posel 2. (SREBRO) U-15

Ida Trstenjak 3. (BRONCA) Kadetkinje

Anja Rob 4.  Kadetkinje

Mihael Kroboot  4. U-14

Marko Vinko 8. U-14

Karlo Kolac 10. od U-14

Nikola Vinko 5. Mlađi junior

Majda Horvat 3.  Elite W

 

Cestovna kup utrka 46. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić Grad 21.09.2016.

Matija Trstenjak  ukupno 3. (bronca) za hrvatski kup 2. mjesto U-13

Ida Trstenjak ukupno sa dečkima 17. od cura 2. mjesto

 

Nacionalno prvenstvo XCO Dubovac 2016  17.07.2016

Matija Trstenjak državni viceprvak 2 mjesto SREBRO

Ida Trstenjak 3 mjesto BRONCA

Lovro Posel 3 mjesto BRONCA

Majda Horvat 3 mjesto BRONCA

Nikola Vinko 4 mjesto

Mihael Krobot 4 mjesto

Anja Rob 5 mjesto

Marko Vinko 5 mjesto

 

XC Rogla 2016 HR kup i SloXcup 25.06.2016.

Ida Trstenjak     2. mjesto za hrvatski XC KUP – kadetkinja

Mihael Krobot 5. mjesto za hrvatski XC KUP – mlađi kadet

Majda Horvat  1. mjesto za hrvatski kup Elite W

 

Cestovno Prvenstvo Republike Hrvatske-cestovna utrka G. Stubica 25.06.2016.

Matija Trstenjak   4. mjesto U-13

 

Cestovno Prvenstvo Republike Hrvatske na kronometar Sveti Križ 24.06.2016.

Ida Trstenjak   1. mjesto od kadetkinja, ali zbog nedovoljnog broja kadetkinja nisu proglašene.

Matija Trstenjak  4. mjesto, bronca izmakla za manje od pola sec. U-13

 

23. XCO Samobor 2016 C1 , kup RH i SloXcup utrka 12.06.2016.

rezultati su napisani na način kako se boduju za hrvatski xco kup

–  Matija Trstenjak   2. mjesto – dečki – U13

–  Ida Trstenjak       2. mjesto – mlađe kadetkinje

–  Nikola Vinko        5. mjesto – mlađi juniori

–  Majda Horvat       2. mjesto – Elite W

–  Mihael Krobot      4. mjesto – mlađi kadet

–  Marko Vinko        5. mjesto – mlađi kadet

–  Anja Rob            DNS –   kadetkinje

 

Westgate 2016 – cestovna – kup ZBS-a 11.06.2016.

–  Matija Trstenjak   1. mjesto – ZLATO – dečki – U13

–  Ida Trstenjak        3. mjesto – BRONCA– zajedno sa juniorkama

Nacionalno cestovno prvenstvo – 38. Uspon Učka 04.06.2016. g.

Matija Trstenjak – državni doprvak (srebro) kategorija U-13

Mihael Krobot    – 3 mjesto (bronca) mlađi kadet

Ida Trstenjak – mlađe kadetkinje su  vozile u kategoriji zajedno sa tri godine starijim – mlađim juniorkama,  Ida je  osvojila  4. mjesto

Lovro Posel    – 4. mjesto – kadet

Marko Vinko  – 5. mjesto – mlađi kadet.

 

Cross-Country Eliminator XCE – nacionalno prvenstvo RH 04.06.2016.

Majda Horvat –  1. mjesto –  državna prvakinja – Elite W

Nikola Vinko –  6. mjesto  –  mlađi junior

 

  1. Velika nagrada grada Čakovca 29.05.2016. cestovna utrka

–  Ida Trstenjak        1. mjesto – zlato – kadetkinje

–  Anja Rob               2. mjesto – srebro – kadetkinje

–  Matija Trstenjak   3. mjesto – bronca – dečki – U13

–  Lovro Posel           2. mjesto – srebro – kadeti

– Nikola Vinko         7. mjesto – mlađi juniori

–  Majda Horvat       3. mjesto – bronca – Elite W

 

Putevima cvijeća – cestovna biciklistička utrka kup ZBS-a Donja Lomnica 08.05.2016.

Matija Trstenjak     1. mjesto       ZLATO          U-13

Ida Trstenjak           3. mjesto       BRONCA    mlađe juniorke

 

  1. Velika nagrada 1. svibnja – Cestovna 2 kolo KUP-a Zadar

Matija Trstenjak 1. mjesto ZLATO U-13 dečki

 

SloXcup 3. kolo – UCI C1 utrka Kamnik 30.04.2016.

Ida Trstenjak 5. mjesto U-15W

Matija Trstenjak 8. mjesto od 32, U-13M

 

Rekreativni MTB Maraton Vransko jezero 30.04.2016

Majda Horvat 3. mjesto bronca od 28 žena

 

Velika nagrada otoka Vira cestovna 16. i 17.04.2016.

Cestovni kup- 1. kolo

Matija Trstenjak 1.  dan – kriterijska utrka 2. mjesto (pehar)

Matija Trstenjak 2. dan – cestovna utrka 3 mjesto (pehar)

Matija Trstenjak ukupno 2. mjesto (pehar)

Za hrvatski cestovni kup 1. mjesto (najbolji od hrvatskih vozača)

 

Pokal POLI – Ptuj – cesta- 400 prijavljenih 10.04.2016.

Ida Trstenjak 4. mjesto        početnice „B“

Matija Trstenjak 11. mjesto početnik „C“

 

SloXcup 2. kolo XC Idrija – Ledine 9.4.2016.

Ida Trstenjak    3. mjesto bronca  kadetkinje

Matija Trstenjak 6. mjesto              U-13

Mihael Krobot 24 mjesto                U-15

 

Kamenjak Rocky Trails 2016 Premantura 02.04.2016. XCO

–  Ida Trstenjak        2. mjesto -srebro -mlađa kadetkinja

–  Anja Rob               2. mjesto – srebro- kadetkinja

–  Matija Trstenjak  5. mjesto – dečki – U-13

–  Marko Vinko         5. mjesto – mlađi kadet

–  Lovro Posel           6. mjesto – kadet

–  Mihael Krobot      6. mjesto – mlađi kadet

– Nikola Vinko         13. mjesto – mlađi junior

–  Majda Horvat      19. mjesto – Elite W

Kamenjak Rocky Trails 2016  XCM UCI C3 03.04.2016.

  • Majda Horvat 10. mjesto  – Elite W

SloXcup 1. kolo Vrtojba-Griče 28.03.2016.

– Ida Trstenjak       3. mjesto (bronca)   kadetkinje

– Matija Trstenjak 5. mjesto                 dječaci U-13

– Anja Rob               5. mjesto                 kadetkinje

 

Nacionalno prvenstvo Hrvatske ciklokros – Kerestinec 24.01.2016.

– Ida Trstenjak   3. mjesto (bronca)    kadetkinja

– Marko Vinko    6. mjesto                  mlađi kadet

– Nikola Vinko   12. mjesto                  mlađi junior

– Matija Trstenjak DNF (pad)               dječaci U-13

  • Majda Horvat 4. mjesto              Elite W

Uspjesi ostvareni 2015

 

Nastupi sa Reprezentacijom R. Hrvatske

Mađarska – Elimina Tour Kanizsa Grand Prix 2015

–  Ida Trstenjak –      2. mjesto – srebro U-13 djevojčice

–  Matija Trstenjak – 5. mjesto               U-13

–  Lovro Posel –         7. mjesto               U-15

UEC European Youth Mountainbike Championships Grazz/Stattegg 2015

                                   ukupno,    TeamRelay,  MTB combined,  XC X-large, XCO

–  Timotej Kocen –  35. mjesto,  30.mjesto,  11. mjesto,     43. mjesto,    46. mj.

–  Stjepan Hunjak- 60. mjesto, 30. mjesto,  53. mjesto,       82. mjesto,   45. mj.

 

Nacionalno cestovno prvenstvo 2015 – Pojedinačni kronometar – Šibenik:

–  Ida Trstenjak –      državna viceprvakinja  (srebro) – U-15 djevojčice

–  Matija Trstenjak –  državni viceprvak         (srebro) – U-13

–  Lovro Posel –         7. mjesto                                         – U-14

 

Nacionalno cestovno prvenstvo 2015 – Cestovna utrka-Primošten-Burnji

–  Matija Trstenjak – državni prvak (zlato) – U-13

–  Ida Trstenjak –      3. mjesto (bronca) –     U-15 djevojčice

–  Lovro Posel –          4. mjesto                       U-14

 

Nacionalnom MTB XCT prvenstvu Hrvatske 2015 – uspon na Japetić

– Ida Trstenjak       – državna prvakinja U-13 djevojčice
– Matija Trstenjak –  državni prvak        U-13
– Lovro Posel          – državni prvak         U-14
– Timtej Kocen       – državni prvak         U-15
– Stjepan Hunjak   – 2. mjesto                 U-15

 

Nacionalno cestovno prvenstvo u usponu na brdo 2015 – Učka
– Ida Trstenjak državna prvakinja – U13 djevojčice
– Matija Trstenjak 2. mjesto           – U-13
– Timotej Kocen 2. mjesto               – U-14
– Stjepan Hunjak 3. mjesto             – U-15
– Lovro Posel 3. mjesto                    – U-13

 

Nacionalno prvenstvo u ciklokrosu 2015 Šibenik
– Matija Trstenjak državni prvak (U13),
– Lovro Posel 2 mj. u (U13),
– Timotej Kocen, 2 mj. (U15),
– Ida Trstenjak 3. mj. (U13).

 

Cestovni kup Hrvatske – ukupni poredak

–  Matija Trstenjak – 1. mjesto (zlato) U-13

–  Ida Trstenjak –      16 mjesto u kategoriji zajedno sa dječacima U-13

–  Timotej Kocen –     3. mjesto – U-15

–  Stjepan Hunjak –    8. mjesto – U-15

 

 MTB XCO kup Hrvatske – ukupni poredak

 BK MURAAVANTURA – kao klub – ukupno  3. mjesto

–  Ida Trstenjak –     1. mjesto – zlato –        U-13 djevojčice

–  Anja Rob –           3. mjesto – bronca –     U-15 djevojčice

–  Lovro Posel –       1. mjesto – zlato –        U-14

–  Timotej Kocen –   1. mjesto – zlato –       U-15

–  Matija Trstenjak –  2. mjesto – srebro – U-13

–  Stjepan Hunjak –   2. mjesto – srebro – U-15

–  Nikola Vinko –      7. mjesto –                Kadeti

–  Velimir Čonkaš –  10.mjesto –              Elite & U23

–  Ivan Ružman –     3. mjesto –               Sport

 

XCM kup Hrvatske – ukupni poredak

–  Alen Novak – 9. mjesto kategorija Sport

 


 

Uspjesi ostvareni 2014


Nacionalno prvenstvo u ciklokrosu 2014 Sveta Nedelja
– Timotej Kocen državni prvak u kategoriji U14,
– Stjepan Hunjak 2. mj. (U14),
– Lovro Posel 2. mj. (U13).

Nacionalno prvenstvo na kronometar 2014 Topusko:
– Timotej Kocen 2. mj. (U14),
– Matija Trstenjak 3. mj. (U13);

 

Nacionalno cestovno prvenstvo 2014 Topusko:
– Timotej Kocen 2. mj. (U14),
– Matija Trstenjak 2. mj. (U13);

 

Nacionalno prvenstvo XCO 2014 Crikvenica:
– Timotej Kocen državni prvak (U14),
– Matija Trstenjak državni prvak (U13),
– Stjepan Hunjak 2. mj. (U14),
– Nikola Vinko 3. mj. (U15).

– Lovro Posel državni prvak (U13),
– Matija Trstenjak 3. mj. (U13),
– Timotej Kocen 2. mj. (U14).

-Ida Trstenjak 4. mj. (U15 djevojčice)

 

MTB Kup RH 2014:
– 3. mjesto u ukupnom poretku svih klubova za 2014. godinu
– Matija Trstenjak 1. mj. (U13);
– Lovro Posel 3. mj. (U13),
– Timotej Kocen 1. mj. (U14),
– Stjepan Hunjak 2. mj. (U14),

– Ida Trstenjak 4. mj. (U15 djevojčice)
– Ivan Ružman 1 mj. (kategorija Sport).


Uspjesi ostvareni 2013:


Nacionalno prvenstvo MTB XCO 2013 Pakrac:
– Timotej Kocen državni prvak u kategoriji U13,
– Stjepan Hunjak 2. mj. (U13),
– Matija Trstenjak 3. mj. (U13),
– Antonio Mišić 2. mj. (U15).

 

Nacionalno prvenstvo – disciplina pista 2013
– Jasmina Jambrović 2. mj. na 500m piste – kategorija Elite – žene
– Jasmina Jambrović 3. mj. na 3000m piste – kategorija Elite – žene

 

MTB KUP RH 2013
– ukupno 3. mjesto u poretku klubova za 2013. godinu
– Timotej Kocen 1. mj. kategorija U13,
– Stjepan Hunjak 2. mj. (U13),
– Matija Trstenjak 3. mj. (U13),
– Antonio Mišić 2. mj. (U15),


Uspjesi ostvareni 2012


– Stjepan Hunjak 3. mj. na Nacionalnom prvenstvu XCO 2012 (U13),
– Timotej Kocen 3. mj. ukupnog poretka MTB Kupa RH 2012 u kategoriji U13
– Robertino Vidović 2 .mj. na Nacionalnom prvenstvu u ciklokrosu u kategoriji veterani B
– Mihael Tomšić pobijedio na kultnom MTB ultramaratonu Kajkavijana 2012,
– Hrvoje Džanko 2. mj. Kajkavijana 2012.


 

Uspjesi ostvareni 2010
– Robertino Vidović državni prvak na Nacionalnom prvenstvu cestovni uspon na brdo 2010. g. u kategoriji veterani B

 

Članovi Bk Mura Avanture u nacionalnoj reprezentaciji:
– Timotej Kocen  član   MTB reprezentacije RH U15 (2014), U15 (2015),
– Stjepan Hunjak član  MTB reprezentacije RH U15 (2015),
– Matija Trstenjak član MTB reprezentacije RH U11 (2014), U-13 (2015)

– Ida Trstenjak članica MTB reprezentacije RH U-13W (2015)
– Lovro Posel član         MTB reprezentacije RH U-13 (2014), U-14 (2015)

 

BK Mura avantura je organizator biciklističkih manifestacija:
– Panonski maraton triju država (od 2001.g.)
– Halicanum trophy – MTB XCO UCI class 2
– Halicanum maraton (od 2010.g.)
– Biciklistička liga Svetog Martina i MXC liga
– Zelena biciklijada

Provodimo:
– Škola biciklizma (od 2012.g) provodi se uz suglasnost Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta,
– Dječji ljetni biciklistički kamp (od 2011.g.)

Organizirali smo još:
– Nacionalno prvenstvo XCO Nad Toplicaj 2011
– Halicanum XC Eliminator Nacionalno prvenstvo 2013 (ujedno prva utrka ikad održana u RH u disciplini Eliminator vožena je također u Svetom Martinu na Muri 2012. g. u sklopu Halicanum biciklističkog vikenda)

odabir jezika